Witajcie Kochani!

Jak pewnie zauważyliście, moja aktywność na blogu drastycznie spadła w ciągu ostatnich miesięcy. Nie mam dobrego wyjaśnienia, nawet nie bardzo chciałabym się w to zagłębiać, wystarczy jeśli powiem, że teraz to głównie szkoła zajmuje mój czas. Szkoła oraz inne problemy- jak każdego innego człowieka. Muszę się teraz skupić na tym co jest dla mnie najbardziej istotne.

Decyzja była ciężka i zwlekałam naprawdę długo z podjęciem jej, ale stwierdziłam, że dłużej już tak nie mogę trzymać Was i siebie w niepewności. Robię to głównie po to, żeby uspokoić wyrzuty sumienia i nie czuć się winną. Wiem, że niewiele osób tutaj wchodzi- widzę, że statystyki drastycznie spadły, ale i tak bardzo doceniam osoby, które jeszcze od czasu do czasu tu zaglądają.

Jednak decyzja zapadła- blog zostaje zawieszony na czas nieokreślony

Może to być miesiąc, pół roku, a nawet rok- tego na tę chwilę nie jestem w stanie przewidzieć.

Oczywiście nie zamierzam skończyć z pisaniem. Nie potrafiłabym tego zrobić. Czuję, że jest to integralna część mnie, której nigdy nie chciałabym się pozbyć. Moja pasja, dzięki której czuję się spełniona. To uczucie jest nie do opisania i nie do podrobienia.

Pracuję obecnie nad całkowicie nowym projektem, który nie ma żadnego związku z pracami, które są zamieszczone na blogu. Nie chcę zdradzać żadnych szczegółów. Nie wiem jeszcze, czy to opowiadanie w ogóle kiedykolwiek zamieszczę na blogu. Będę zastanawiała się nad opublikowaniem od razu całości w postaci e-booka. Do tego jednak jeszcze bardzo daleka droga. Obecnie prace są w toku i nie idzie mi aż tak źle, chociaż brak czasu mi naprawdę doskwiera to staram się wykorzystywać każdą wolną chwilę, aby pisać. Zobaczymy jak to będzie i czy w ogóle uda mi się skończyć ten projekt. Trzymajcie za mnie kciuki!

Zostawiam Wam zwiastun opowiadania nad, którym pracuję, stworzony przez Cassie ;D

Oraz amatorskie zwiastuny stworzone przeze mnie, ale myślę, że bardziej zdradzają atmosferę opowiadania :D

Do poczytania,
Wasza Desire

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s